Pristatymo sąlygos
 Užsakymą mūsų svetainėje galite pateikti visą parą, septynias dienas per savaitę, tačiau su mūsų vadybininkais galite susisiekti tik darbo dienomis 10:00-19:00.
     
     - Kaip pirkti?
Svetainėje pasirinkite jus dominančią prekę ir įdėkite ją į pirkinių krepšelį.
Pasirinkite mokėjimo būdą ir pristatymo tipą.
Pristatymo laikas nuo užsakymo momento yra 4-10 darbo dienos. Siuntimo kaina bus rodoma pasirinkus siuntimo būdą.
Jei jums nereikia pristatymo, prekes galite atsiimti iš mūsų biuro NEMOKAMAI. Atsiėmimas taip pat turi analogišką terminą kaip ir pristatymo.
Kai pateiksite užsakymą, mūsų vadybininkai susisieks su jumis, kad paaiškintų išsamią informaciją ir patvirtintų užsakymą. Jei nepasirinkote pristatymo, rekomenduojame atvykti į mūsų biurą prekių TIK po pranešimo el. paštu arba telefonu, su patvirtinimu, kad prekės jau paruoštos atsiėmimui.
 
  Jei turite klausimų - tiesiog susisiekite su mumis telefonais - 860670360


Adresas:              Vilnius, Naugarduko g. 55A, Baldų namai "Skraja" (Prekių atsiėmimo punktas)
Darbo laikas:      I-V 10-19
El.adresas:         info@mdata.lt
Telefonas:           +37060670360 
 
 
 
 
 
"PIRKIMO SĄLYGOS IR TAISYKLĖS":
6.8. Pirkėjas pristatymo metu pastebėjęs pakuotės arba prekių pažeidimus privalo apie tai informuoti Pardavėją per 24 val. nuo prekių įteikimo momento.
6.9. Pirkėjui gavus nekokybišką arba brokuotą prekę, pardavėjas taiko nemokamą  prekės siuntimą į abį puses 2 savaičių laikotarpyje nuo prekės gavimo datos. Praėjus 2 savaičių laikotarpiui nuo prekės gavimo dienos, pirkėjas garantinę prekę pristato savarankiškai į prekių atsiėmimo punktą esantį Vilniuje, Verkių g. 5, LT-08128 arba gali pasinaudoti pardavėjo siūloma mokama pristatymo paslauga.
 
Uždaryti
Prekė įdėta į krepšelį